Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення Анестезіології  та інтенсивної  терапії ОКОД функціонує з 1.01.1992 року. До того часу працювала анестезіологічна група в складі операційного блоку, в склад якої входили лікарі-анестезіологи Соболь Петро Іванович( з 1966 року-один із перших анестезіологів на Прикарпатті), Павлюченко Людмила Кузьмівна,Гнатишин Ігор Володимирович,Біркус Світлана Іванівна, Садигова Світлана Володимирівна.

DSC_0009

На даний час у відділенні працює 10 лікарів- анестезіологів. Завідуючий ВІТА –лікар вищої кваліфікаційної категорії Боришкевич Ярослав Миколайович. Лікарі – ординатори Касюк Іван Васильович, Босацький Володимир Михайлович, Мельникович Ярослав Дмитрович (вища кваліфікаційна категорія), Дудяк Роман Ярославович, Попівняк Христина Ігорівна, Мицак Володимир Мар»янович, Бахур Ліля Богданівна (перша кваліфікаційна категорія), Мельникович Тарас  Ярославович, Скорохода Іван Богданович (друга кваліфікаційна категорія).

За рік у відділенні проводиться до 2000 анестезій, для забезпечення яких використовуються всі сучасні методи знеболення, в тому числі комбінована спинномозкова-перидуральна анестезія.  На лікуванні перебуває до    3500   чоловік.